Pripravuje sa ďalšie vydanie knihy MUDr. Bukovského v spolupráci aj s našou školou. Kniha bude zameraná na problémy pri gastro-enterologických ochoreniach. Na zdravých jedlách, o ktorých si budete môcť v knihe čoskoro prečítať, resp. na ich príprave, sa podieľali aj naši žiaci s majstrami odborného výcviku. Veľmi nás teší, že pán Bukovský si vybral práve našu školu a našich žiakov. To svedčí o kvalite, ktorú tu máme. Vyjadril veľký obdiv nad našimi podmienkami pre odborné vzdelávanie - napr. úplne nová cvičná kuchyňa. Je to vizitka vedenia školy v čele s pánom riaditeľom PaedDr. Jozefom Horákom, že máme jedny z najlepších podmienok pre prípravu budúcich odborníkov pre gastronómiu a hotelierstvo. A samozrejme, že veľkú pochvalu dostali aj naši žiaci, s ktorými bol pán doktor nadmieru spokojný.

Takže sa máte na čo tešiť.