divadlo-astorka-korzo-’90-spustilo-predpredaj-listkov-na-divadelnu-sezonu-2024/2025

Divadlo Astorka Korzo ’90 spustilo predpredaj lístkov na divadelnú sezónu 2024/2025

Sezóna 2023/2024 sľubuje byť plná pútavých inscenácií a výnimočných hereckých výkonov. Divadlo Astorka je známe svojím pestrým repertoárom, ktorý zahŕňa klasické diela, moderné hry aj experimentálne produkcie, čím uspokojuje široké spektrum divákov. Talentovaní herci a kreatívny tím pracujú s maximálnym nasadením, aby každé predstavenie bolo nezabudnuteľným zážitkom.

Po úspešnej sezóne 2023/2024 sú už lístky na novú sezónu v predpredaji, a preto neváhajte a zabezpečte si svoje miesto na predstaveniach čo najskôr.

V rámci pripravovaných predstavení sa diváci môžu tešiť na množstvo inscenácií, ktoré budú reflektovať súčasné spoločenské témy, ako aj na diela, ktoré prinesú smiech a oddych v náročných časoch. Divadlo Astorka neustále pracuje na tom, aby prinieslo divákom nielen kvalitnú zábavu, ale aj podnety na zamyslenie a diskusiu.

„Dúfame, že sme vám našimi predstaveniami spríjemnili všedné dni a prajeme vám slnečné a pohodové leto!“ odkazuje kolektív Divadla Astorka svojim divákom. Po úspešnej sezóne 2023/2024 sú už lístky na novú sezónu v predpredaji, a preto neváhajte a zabezpečte si svoje miesto na predstaveniach čo najskôr.

Divadlo Astorka je pripravené pokračovať v tradícii kvalitného divadelného umenia a s nadšením očakáva septembrový návrat na svoje dosky. Pripojte sa k nám a zažite neopakovateľné chvíle v spoločnosti skvelých hercov a nádherných príbehov.

Vstupenky sú už v predaji a môžete si ich zakúpiť online alebo na pokladni divadla. Nezmeškajte príležitosť zažiť jedinečnú divadelnú atmosféru na vlastnej koži a pridajte sa k našej divadelnej rodine. Tešíme sa na vás v Divadle Astorka v novej sezóne!