pozname-najkrajsiu-tekvicu-zariadeni-socialnych-sluzieb

Poznáme najkrajšiu tekvicu Zariadení sociálnych služieb

Jeseň je obdobím, kedy príroda prestáva byť zelená a mení sa na rôznofarebné spektrum odtieňov. Je to čas, keď teplé letné dni ustupujú chladnému vetru a kedy si mnohí z nás uvedomujú nádheru jesennej sezóny. Jedným z tradičných spôsobov, ako osláviť jesennú atmosféru v našich Zariadeniach sociálnych služieb je súťaž o najkrajšiu tekvicu.

Táto súťaž nie je len o ocenení kreativity, ale aj o oslave jesene a jej jedinečnej atmosféry. Tekvice, ktoré sa stávajú symbolom tohto ročného obdobia, sa stávajú plátnom pre umelecké prejavy a tvorivosť. Zapojenie prijmateľov sociálnych služieb do súťaže pridáva ďalšiu dimenziu k radostiam, ktoré nám jesenná sezóna prináša.

Po sčítaní všetkých hlasov sme zistili, že táto súťaž priniesla nesmierne krásne a kreatívne tekvice. Poradie výhercov je nasledovné:

1. miesto – Tekvica č. 14 od Centra sociálnych služieb Pod Karpatmi, Pezinok

2. miesto – Tekvica č. 2 od Centra sociálnych služieb MEREMA, Modra

Dve 3. miesta – Tekvica č. 8 od Domova sociálnych služieb pre deti a dospelých KAMPINO, Bratislava a Tekvica č. 13 od Domova sociálnych služieb a zariadenia pre seniorov Rača, Bratislava

1. miesto – Tekvica č. 14 od Centra sociálnych služieb Pod Karpatmi, Pezinok
1. miesto – Tekvica č. 14 od Centra sociálnych služieb Pod Karpatmi, Pezinok

Všetkým víťazom a účastníkom súťaže srdečne gratulujeme. Vaše umelecké diela nám pripomenuli krásu jesene a prispeli k oslave tohto nádherného obdobia. Taktiež by sme radi poďakovali všetkým, ktorí sa zúčastnili hlasovania a podporili týchto talentovaných umelcov. Spoločnými silami sme vytvorili kúzelný jesenný zážitok!

Všetky súťažné tekvice nájdete v článku tu.