pri-velkom-drazdiaku-pribudli-prezliekacie-kabinky

Pri Veľkom Draždiaku pribudli prezliekacie kabínky

Na brehoch Veľkého Draždiak osadila mestská časť Petržalka prezliekacie kabínky. Päť kabínok vytvorili pracovníci petržalskej údržby.

„Požiadavky na osadenie prezliekacích kabínok na brehoch Veľkého Draždiaka sme od vás v posledných rokoch registrovali veľmi často. Pred letnou sezónou 2022 sme sa preto rozhodli veci zobrať pevne do rúk a s kolegami z údržby Miestneho úradu Petržalka sme skonštruovali päť prezliekacích kabínok, ktoré už niekoľko týždňov návštevníkom petržalského letoviska uľahčujú život a zároveň skrášľujú okolie obľúbenej vodnej plochy,“ približuje mestská časť na webe.

Kabínky boli rozmiestnené na tých najfrekventovanejších miestach, ktoré spravuje samospráva tiež na základe podnetov. Navyše, nemajú len pekný farebný šat so základnými informáciami pre návštevníkov mestskej časti, ale aj drevenú lavičku či háčiky na zavesenie vecí. Jednoducho tak, aby čo najlepšie naplnili aj svoju primárnu, praktickú funkciu.

Mobiliár bol vyrobený tak, ako nové lavičky a koše a teda Made in Petržalka, to znamená, že vo vlastnej réžii, kvalitnejšie a za menej peňazí, ako keby bola do procesu zapojená externá firma. Čo hovoríte, môže byť?

Zdroj: Petržalka