program-letneho-kina-v modre-na-august

Program letného kina v Modre na august

Prvá polovica prázdnin je za nami, v tej druhej si nenechajte ujsť pekné filmy v rámci letného kina. Modra premieta každú stredu na nádvorí historickej radnice (Štúrova 54). Vstupné 3 € sa platí na mieste.

10.8. Aj dvaja sú rodina – Komédia s Omarom Sy v hlavnej úlohe, chytí za srdce mnoho divákov, rovnako ako jeho Nedotknuteľní, v ktorej zažiaril v úlohe netradičného ošetrovateľa imobilného, depresívneho milionára.

17.8. Festival pána Refkina – Príbeh novej komédie legendárneho režiséra a scenáristu Woodyho Allena rozpráva o jeho najväčšej láske – o mágii, ktorú dokáže vytvoriť strieborné plátno. Film je plný absurdného humoru, mieša imaginárne situácie s realitou, romantiku so zármutkom a vytvára láskyplnú poctu transformačnej sily filmu.

24.8. Whitney – Každý veľký úspech je však vykúpený a nájsť pravdu nie je vždy jednoduché – dokument od oscarového režiséra Kevina Macdonalda sa ale do tohto boja aj napriek tomu púšťa a nezabudnuteľnou formou približuje božskú Whitney tak, ako ju ešte nepoznáme. Ide totiž o oficiálny dokument požehnaný matkou Whitney a jej najbližšou rodinou.

Zdroj: Mesto Modra