s vystavbou-sportovo-oddychoveho-arealu-krce-v zahorskej-bystrici-sa-zacne-uz-tento-rok

S výstavbou športovo-oddychového areálu Krče v Záhorskej Bystrici sa začne už tento rok

Prvá fáza výstavby nového športovo-oddychového areálu Krče v Záhorskej Bystrici sa začne tento rok. Najväčšiu časť bude tvoriť tréningové futbalové ihrisko s umelou trávou, ktoré bude svojimi rozmermi spĺňať podmienky súťažných zápasov mládežníckych kategórií. Pri ihrisku sa počíta aj so šatňami pre futbalistov, zázemím pre športové náradie a tribúnou pre verejnosť. Nebude chýbať ani pump-tracková dráha, streetbalová plocha s gumovým povrchom, beach volejbalové ihrisko, workoutové cvičisko či pingpongové stoly a oddychová zóna. Súčasťou areálu bude aj reštaurácia s dvoma terasami a výhľadom na areál.

„Prvú fázu prác plánujeme začať v lete 2022. Radi by sme tento návrh komisie ešte prerokovali so zástupcami Metropolitného inštitútu Bratislavy a následne dali vypracovať projektovú dokumentáciu. V prvej fáze výstavby by mal vzniknúť pump track a zelená zóna s oddychovými plochami,“ upresnil starosta Záhorskej Bystrice Jozef Krúpa.

Zdroj: Záhorská Bystrica

The post S výstavbou športovo-oddychového areálu Krče v Záhorskej Bystrici sa začne už tento rok appeared first on Bratislavskykraj.sk.