senecke-leto-2024:-najvacsi-festival-na-slnecnych-jazerach-uz-tuto-sobotu!

Senecké leto 2024: Najväčší festival na Slnečných jazerách už túto sobotu!

Príďte zažiť nezabudnuteľný deň na Slnečných jazerách! Senecké leto už túto sobotu 15.6.2024 opäť privíta návštevníkov s bohatým programom, ktorý poteší všetky vekové kategórie. Už túto sobotu sa môžete tešiť na deň plný zábavy, hudby a skvelých zážitkov.

Program pre celú rodinu

Senecké leto ponúka pestrý program, ktorý začne už od ranných hodín. Pre deti je pripravený množstvo atrakcií a kreatívnych aktivít. Od 10:00 sa na pódiu predstaví obľúbená Fíha Tralala, ktorá zaručene rozveselí najmenších návštevníkov. Nasledovať bude interaktívny program Cupi&Lupi s pesničkami, kúzlami a súťažami, ktorý potrvá od 11:00 do 13:00. Poobede o 16:00 vystúpia Kamaráti z Trinity, ktorí pripravia ďalšiu dávku zábavy pre deti.

Hudobný maratón na hlavnom pódiu

Hudobný program na hlavnom pódiu začne o 15:00 vystúpením kapely ICONITO. Pokračovať bude BOKI o 16:00 a populárna SIMA o 17:00. O 18:00 vystúpi FUNK U LIVE so známymi interpretmi ako Anita Soul, Rytmus, Ivan King Veres & Igor Kmeťo, Markus Daniel a Richard Csino. Večer o 20:30 sa predstaví LUKÁŠ ADAMEC, ktorý pripraví skvelú atmosféru pred vrcholom večera.

Nezabudnuteľný ohňostroj a STARMANIA ORIGINAL

Najväčší ťahák večera bude určite koncert kapely DESMOD o 22:10, po ktorom bude nasledovať bombastický ohňostroj o 23:10. Po ohňostroji sa na pódiu predstaví STARMANIA ORIGINAL so svojimi najväčšími hitmi, čím uzavrie tento nezabudnuteľný deň plný zábavy a hudby.

Relax a občerstvenie pri vode

Okrem bohatého programu si môžete vychutnať aj nádherné prostredie Slnečných jazier. Návštevníci majú možnosť okúpať sa, člnkovať alebo si pochutnať v food zónach a reštauráciách. Pre každého sa nájde niečo – či už preferujete aktívny oddych, alebo pokojné posedenie pri vode.

Nezmeškajte tento jedinečný zážitok!

Senecké leto sľubuje skvelú zábavu pre celú rodinu. Príďte si užiť letný deň plný hudby, zábavy a skvelých zážitkov. Viac informácií nájdete na oficiálnej stránke podujatia Senecké leto. Nezmeškajte príležitosť byť súčasťou tejto úžasnej akcie!