sloboda-zvierat-ponuka-bezodplatne-veterinarne-osetrenie-zvierat-majitelov-utekajucich-pred-vojnou

Sloboda zvierat ponúka bezodplatne veterinárne ošetrenie zvierat majiteľov utekajúcich pred vojnou

Útulok Slobody zvierat, ponúka naďalej bezodplatne veterinárne ošetrenie zvierat majiteľov utekajúcich pred vojnou z územia Ukrajiny. Pondelok až piatok v čase od 12:00 do 15:00, poskytujú veterinárne lekárky priamo v útulku očkovanie, čipovanie, vystavenie pasu a potrebné ošetrenie.

V prípade, že sa jedná o zdravotný problém zvieraťa, je potrebné nás vopred-čo najskôr kontaktovať na adrese dobrovolnici@slobodazvierat.sk, kde si dohodnete konkrétny čas, tak aby ordinácia fungovala naďalej plynule. „V prípade potreby, sme schopní na mieste zabezpečiť stravu, peliešky, misky, obojky, v rámci našich možností aj prepravky či tašky pre zvieratá. Túto materiálnu pomoc zabezpečujeme na dennej báze, to znamená aj počas víkendov,“ približuje Sloboda zvierat.

Slobode zvierat sa doteraz podarilo vyzbierať 16.058 eur na pomoc zvieratám strádajúcim na území vojnou trápenej Ukrajiny. 

Zdroj: Sloboda zvierat

The post Sloboda zvierat ponúka bezodplatne veterinárne ošetrenie zvierat majiteľov utekajúcich pred vojnou appeared first on Bratislavskykraj.sk.