A opäť tiekla krv
Neľakajte sa, krv tiekla plánovane, dobrovoľne a v dokonalej pohode. Opäť naša p. učiteľka Ing. Edita Brunclíková zorganizovala na stredu 17.apríla 2024 spoločné darovanie krvi v NTS Ružinov. Všetko išlo ako po masle, nálada bola výborná, aj keď niektorí boli smutní, pretože vypadli v prvom kole pre nie práve ideálne parametre zloženia krvi. Nevadí, išlo len o ľahko riešiteľné momentálne nedostatky, nabudúce bude určite všetko OK. Bolo však veľmi potešujúce, že sme medzi sebou opäť mali aj spolužiakov, ktorí prišli darovať krv po prvýkrát a zvládli to bravúrne „ľavou zadnou“.
Na záver môžeme skonštatovať, že dobrá vec sa podarila a povzbudila nás pokračovať v dobrovoľnom darcovstve krvi aj po opustení brány našej školy na konci tohto školského roka či už s maturitným vysvedčením, alebo výučným listom v ruke.
Simona Milošovičová, Kristína Hupková, Dominika Stančíková, Paťo Račický, Erik Vlasák a Adam Volárik.
Súvisiace príspevky
Deň otvorených dverí v rádiu Regina
- 2. septembra 2014
Šestnásty ročník Dňa drogovej prevencie
- 28. novembra 2013
Návšteva vianočnej Viedne
- 7. decembra 2016
Danubius Gastro 2013
- 27. januára 2013
Exkurzia na biofarme v Kamenci pod Vtáčnikom
- 3. mája 2019
Školské kolo olympiády v ANJ
- 15. decembra 2011
Praktická časť MS: „Slávnostný obed“
- 10. apríla 2014
Zasadnutie Žiackej školskej rady
- 9. novembra 2011





















