bratislavsky-kraj-sa-zapaja-do-kampane-do-prace-na-bicykli

Bratislavský kraj sa zapája do kampane Do práce na bicykli

Už 1. júna sa začína súťažná časť kampane Do práce na bicykli, do ktorej sa aj tento rok zapája aj župný tím. Pozývame Vás preto do najväčšieho pelotónu Slovenska, v ktorom sa môžete spolu s kolegami dobre zabaviť, rozhýbať telo, podporiť svoje mesto v súboji s ostatnými samosprávami a navyše zabojovať o skvelé ceny.

Už viac ako 80-tisíc ľudí sa zaregistrovalo do tejto kampane od jej začiatku, čo svedčí o silnej komunite a o ich odhodlaní prispievať k pozitívnym zmenám v oblasti dopravy.

Takáto masová účasť môže mať veľký vplyv pri rokovaniach s kompetentnými a môže pomôcť presadiť opatrenia, ktoré by zlepšili podmienky pre cyklistov a chodcov. Je dôležité mať bezpečnú a kvalitnú infraštruktúru, ktorá podporuje nemotorové spôsoby dopravy a zlepšuje životné prostredie.

Sme presvedčení, že táto kampaň prinesie významné výsledky a pomôže posunúť diskusiu o udržateľnej doprave vpred. Tešíme sa na účasť v najväčšom pelotóne Slovenska a pridanie sa k tisíckam ďalších odhodlaných ľudí, ktorí chcú podporiť zmenu a lepšie podmienky pre cyklistov a chodcov.