cointt-2023:-najvacsie-podujatie-na-slovensku-s-medzinarodnou-ucastou-venovane-temam-transfer-technologii,-ochrana-dusevneho-vlastnictva,-inovacie-a-podpora-podnikania

COINTT 2023: Najväčšie podujatie na Slovensku s medzinárodnou účasťou venované témam transfer technológií, ochrana duševného vlastníctva, inovácie a podpora podnikania

COINTT 2023: Otvárame brány k inováciám a technológiám

Pripravte sa na najzásadnejšie podujatie tohto roku, ktoré sa bude konať 24. – 25. októbra 2023 v Hoteli Saffron v Bratislave. COINTT 2023 je bezpochyby najväčšou udalosťou na Slovensku, ktorá sa venuje témam spojeným s transferom technológií, ochranou duševného vlastníctva, inováciami a podporou podnikania.

Očakávajte zaujímavých medzinárodne Uznávaných Expertov

Zoznámite sa s medzinárodne uznávanými expertmi, ktorí vás prevedú svetom transferu technológií, ochrany duševného vlastníctva a inovácií. Ich prezentácie, diskusie a interaktívne stretnutia vám pomôžu získať cenné poznatky a nápady.

Hlavná téma: Biele miesta v inováciách a transfere technológií

Otvoríme dvere do oblastí, ktoré ešte len čakajú na objavenie, a zanalyzujeme, ako môžeme lepšie využiť potenciál technologických inovácií na dosiahnutie zlepšení vo všetkých aspektoch života a podnikania.

COINTT 20233 je príležitosťou na to, aby ste sa spojili s rovnako zmýšľajúcimi profesionálmi, získali nové perspektívy, nadviazali kontakty a objavili nové príležitosti pre váš biznis alebo projekt. Udalosť je otvorená pre všetkých, ktorí majú záujem o technológie, inovácie a podnikanie.