darujte-zazitok!-vino-a-cokolada-–-zazitkova-degustacia-v-muzeu

Darujte zážitok! Víno a čokoláda – zážitková degustácia v múzeu

„Víno a čokoláda – dvojica, ktorá spolu vytvára nezameniteľnú harmóniu chuťových zážitkov. A práve na túto zážitkovú degustáciu vás srdečne pozývame v múzeu, kde sa zlúčia exkluzívne vína z Malokarpatského regiónu a delikátne slovenské čokolády.

Počas degustácie ochutnáte 5 vybraných vín, ktoré vám priblížia bohatstvo chuťových nuáns vínnej krajiny. Spolu s týmito lahodnými vínnymi výbermi budú podávané 4 druhy slovenskej čokolády, aby sa preliali do dokonalého spoločenstva chuťových zážitkov. A ako záverečný akord – chuťovo vyvážený vínny destilát ako degustív a drobný záhrýzok.

Táto nezvyčajná kombinácia vám umožní zažiť spojenie vín a čokolády v atmosfére historických pivníc z 17. storočia. Okrem chuťových zážitkov sa potešíte aj zaujímavosťami zo sveta čokolády a vína, a zároveň sa potešíte moderným expozíciám s najväčšou zbierkou historických vinárskych lisov v celej Európe.

Pridajte sa k nám na tomto fascinujúcom putovaní cez vôňu, chuť a históriu, kde sa stretáva výnimočnosť čokolády a vína.“