domov-socialnych-sluzieb-v-bahoni-hlada-novych-kolegov

Domov sociálnych služieb v Báhoni hľadá nových kolegov

Domov sociálnych služieb v Báhoni otvára dvere pre zanietených a zodpovedných profesionálov, ktorí majú záujem prispieť k starostlivosti a pohodliu obyvateľov. DSS v Báhoni momentálne hľadá kvalifikovaných uchádzačov na nasledovné pozície:

1. Zdravotná sestra

Hľadáme zdravotnú sestru so záujmom o prácu v sociálnej oblasti. Ideálny kandidát má skúsenosti s poskytovaním zdravotnej starostlivosti a starostlivosťou o seniorov. Prax v oblasti geriatrického ošetrenia je výhodou.

2. Opatrovateľka pri lôžku

Pozícia opatrovateľky pri lôžku je vhodná pre záujemcov so srdcom na správnom mieste. Hľadáme jednotlivca s empatiou, trpezlivosťou a schopnosťou poskytovať individuálnu starostlivosť o našich obyvateľov. Skúsenosti s opatrovaním pri lôžku sú výhodou, ale nie sú nevyhnutné.

3. Vyučený kuchár

Ak máte vášeň pre varenie a zároveň radi prispievate k zlepšeniu života iných, táto pozícia je pre vás. Hľadáme vyučeného kuchára s kreatívnym prístupom k príprave jedál, schopného pracovať v tíme a zabezpečiť varenie vyvážených a chutných jedál pre našich obyvateľov.

Nástup na všetky uvedené pozície je plánovaný od 1. marca 2024. Ak máte záujem o jednu z uvedených pozícií, neváhajte a pošlite svoj životopis na e-mailovú adresu personalne@dssbahon.sk.