dss-kampino:-ked-klauni-s-cervenymi-nosmi-vstupili-na-scenu,-zacali-sa-radost-a-smiech

DSS KAMPINO: Keď klauni s červenými nosmi vstúpili na scénu, začali sa radosť a smiech

Klauni, ktorí prišli, boli viac než len herci v krásnych kostýmoch. Boli to umelci, ktorí priniesli so sebou svoj talent, vášeň a nekonečnú lásku k tomu, čo robia. Postavili svoje kufre na podlahu a následne preniesli klientov na miesta, na ktoré by si sami možno ani len netrúfli snívať.

Takto začal ich dobrodružný výlet, ktorý prekonal hranice scény. Cestovali autobusom a loďou, prežívali jar, horúce leto a pobyty pri mori a jazere. Každá z týchto skúseností bola vykreslená s neuveriteľnou živosťou a dôrazom na detaily.

Interaktívne vystúpenie klaunov prekvapilo všetkých. Emotívny a umelecky zvýraznený prejav ich zaujal a potešil. Prebudil úsmev na tvárach klientov a v ich očiach zaiskrila iskra radosti. Dramatoterapia a osobný prístup umelcov mal svoj hlboký efekt.

S klaunami na scéne bolo vidieť intenzívne gestá, svieži pohyb a bezprostrednosť. Ich reč tela hovorila o láske a srdečnosti voči týmto špeciálnym ľuďom. Dôležité bolo aj to, že klauni venovali klientom svoju pozornosť, pocit dôležitosti a dôstojnosti. Darovali im svoj čas, ktorý bol jednou z najcennejších vecí, ktoré mohli dostáť.

Šťastie je niečo, čo sa nedá jednoducho kúpiť. Avšak klauni s červenými nosmi v DSS KAMPINO dokázali, že ho môžeme darovať ľuďom, ktorí ho potrebujú. Boli to klauni „iní“, tí „s červeným nosom“, ktorí priniesli do života klientov nezabudnuteľné okamihy radosti a emocionálnej obohatenosti. Týmto umelcom treba poďakovať za ich dar a za to, že nám pripomenuli, že dokážeme prinášať svetlo aj do najtmavších chvíľ.