fasiangova-zabava-v-dss-rozsutec:-spolocna-radost-a-zabava

Fašiangová zábava v DSS Rozsutec: Spoločná radosť a zábava

Dňa 7. februára 2024 sa v Domove sociálnych služieb Rozsutec konala fašiangová zábava, ktorá priniesla do dielne farby veselých osláv a radosti. Tento tradičný sviatok sa stal príležitosťou na spoločné stretávanie prijímateľov, zamestnancov a hostí, ktorí si užili príjemné chvíle v atmosfére zábavy a dobrej nálady.

Všetci sa zapojili do prípravy tradičných fašiangových šišiek, ktoré sa stali lahodným občerstvením pre všetkých prítomných. Program bol rozmanitý a plný zábavy. Fašiangový koncert otvorili moderátori z radov prijímateľov, čo dodalo podujatiu osobný a autentický nádych. Špeciálnymi hosťami boli pán starosta Lamača Igor Polakovič a hostia z Bratislavského kraja pani Pechová a pani Barčíková.

Ďalším vrcholom podujatia bola účasť detí zo Základnej umeleckej školy Eugena Suchoňa, ktorí svojím vystúpením obohatili atmosféru fašiangovej zábavy. Prijímatelia sa tiež aktívne zapojili do vedomostnej hry Bingo, čo bolo výzvou a zároveň príležitosťou pre ich súťaživosť a radosť zo spoločenských hier.

Celková atmosféra podujatia bola plná radosti, tance, spoločenských rozhovorov a radosťou oživených mlsných jazýčkov fašiangovými dobrotami. Fašiangová zábava v DSS Rozsutec tak bola príležitosťou na spoločné stretávanie a veselie, ktoré si všetci prítomní veľmi užili.