komedialny-muzikal-v-podani-budmerickeho-divadla-a-jds-budmerice

Komediálny muzikál v podaní Budmerického divadla a JDS Budmerice

Budmerické divadlo v spolupráci s Jednotným divadelným spolkom (JDS) Budmerice vás srdečne pozývajú na nezabudnuteľný zážitok. Pripravte sa na komediálny muzikál s názvom „Pochovávanie basy v štýle československých hitov“, ktorý sľubuje smiech a radostné okamihy.

Táto jedinečná udalosť sa uskutoční v priestoroch Budmerického divadla a sľubuje divákom pestrý program plný humorných scénok zo života na dedine. Muzikál, budmerické televízne noviny a samotný pohrebný akt patria medzi hlavné lákadlá večera.

Hlavným motívom muzikálu je zábavné spracovanie života na dedine, ktoré divákom ponúkne príležitosť smiať sa situáciám, ktoré všetci poznáme. Skvelá kombinácia hudby, humoru a talentovaných hercov z Budmerického divadla sľubuje jedinečný kultúrny zážitok.

Očakávajte odvoz do sveta Budmerických televíznych novín, kde sa garantovane dozviete najnovšie a najzaujímavejšie správy. Celý program je starostlivo pripravený tak, aby divákom priniesol nielen zábavu, ale aj možnosť oddýchnuť si od každodenných starostí. Na zabezpečenie komfortu návštevníkov je pripravené občerstvenie. Môžete sa tešiť na lahodné pochúťky, ktoré doplnia váš kultúrny zážitok.

A čo je najlepšie? Vstupné je dobrovoľné, takže každý má možnosť prispieť podľa svojich možností. Týmto spôsobom sa otvára príležitosť všetkým milovníkom kultúry a zábavy zúčastniť sa tejto úžasnej udalosti.

Dátum a miesto konania muzikálu „Pochovávanie basy v štýle československých hitov“ je 13. 2. 2024 v KD Budmerice.
Pridajte sa s rodinou a priateľmi, aby ste zažili nezabudnuteľný večer plný smiechu, hudby a skvelej atmosféry.