letna-barbecue-party:-spolocnym-grilovanim-k-vacsej-radosti

Letná Barbecue párty: Spoločným grilovaním k väčšej radosti

Koncom augusta, keď slnko stúpalo v oblohe a letné dni boli stále v plnom prúde, sa prijímatelia Domova sociálnych služieb Rozsutec rozhodli vytvoriť si nezabudnuteľný zážitok. Vedomí si toho, že nie je nič lepšie ako vôňa opečenej špekačky, grilovanej zeleniny a dobrá hudba, začali plánovať svoju vlastnú Letnú Barbecue párty.

Prípravy na túto príjemnú akciu začali už skoro ráno. Prijímatelia aktívne zapojili do pomoci – niesli stoly, stoličky a lavičky, aby vytvorili dokonalé prostredie pre svoj letný grilovací zážitok. Bolo krásne vidieť, ako títo odhodlaní ľudia pracujú ruka v ruke, aby vytvorili príjemné prostredie pre všetkých.

Návšteva kamarátov z Domova sociálnych služieb Integra a Domova sociálnych služieb Kampino dodala tejto akcii špeciálny rozmer. Bolo to spoznávanie nových ľudí v atmosfére plnej úsmevov a pozitívnej energie.

Počasie, ktoré nám v tento deň prialo, umožnilo nášmu grilovaciemu podujatiu plne rozkvitnúť. Špekáčky sa opekali na grile, a niektorí z prijímateľov dokonca pomáhali zamestnancom pri príprave jedál. Pri hudbe a speve prijímateľa Romana sa vytvorila veselá atmosféra, ktorá nechýbala na žiadnej dobrej párty.

Barbecue párty bola plná priateľských rozhovorov, smiechu a spevu. Boli sme spolu, opekali sme jedlo a zdieľali chvíle radosti. Táto udalosť nadchla všetkých prítomných, a mnohí sa už teraz tešia na ďalšie podobné akcie.

Táto Letná Barbecue párty bola realizovaná vďaka finančnej podpore Nadácie mesta Bratislava a projektu „V komunite je nám fajn!“. Tieto prostriedky nám umožnili vytvoriť tento nezabudnuteľný zážitok, ktorý nás spojil a priniesol nám radosť v teplých letných dňoch.