mesto-senec-hlada-najkrajsiu-fotografiu-pre-dizajn-vratnych-poharov-na-senecke-leto

Mesto Senec hľadá najkrajšiu fotografiu pre dizajn vratných pohárov na Senecké leto

Po úspešnom zavedení vratných hrnčekov na Vianočných trhoch sa Mesto Senec rozhodlo pokračovať v ekologicky zodpovednom prístupe aj počas Seneckého leta. S cieľom minimalizovať odpad z jednorazových pohárov na nápoje pripravilo mesto inovatívny program vratných pohárov.

Účastníci Seneckého leta budú mať možnosť si tieto poháre nechať ako originálnu pamiatku alebo ich jednoducho vrátiť po skončení festivalu. A to nie je všetko – pripravená je aj šanca získať zaujímavú odmenu!

Mesto Senec uvádza do programu vratných pohárov tri rôzne témy:

  1. #MestoSenec
  2. #SlnecneJazera
  3. #SeneckeLeto

Ako získať odmenu? Je to jednoduché! Stačí zaslať fotografiu, ktorú si mesto vyberie a využije ju na dizajn vratných pohárov. Týmto spôsobom sa stanete súčasťou ekologickej iniciatívy a získate odmenu vo forme lístkov na Senecké leto a permanentiek na Slnečné jazerá.

Fotografia by mala mať minimálne rozmery 4 000 × 3 000 pixelov a okrem vizuálnej príťažlivosti by mala ponúkať priestor na doplnenie textu, loga a podobne. Obrázky môžete posielať do 20. februára 2024 na e-mailovú adresu orosz@senec.sk.

Vaše fotografie môžu nielen zdobiť vratné poháre, ale aj prispieť k udržateľnejšiemu a zároveň zábavnejšiemu Seneckému letu. Nezmeškajte túto jedinečnú príležitosť zapojiť sa do ekologickej iniciatívy a získať atraktívne odmeny! Senec čaká na vašu kreativitu.