najmensi,-ale-s-najvacsim-sarmom:-vyhodnotenie-sutaze-o-najkrajsieho-snehuliaka

Najmenší, ale s najväčším šarmom: Vyhodnotenie súťaže o najkrajšieho snehuliaka

Zariadenia sociálnych služieb v zriaďovateľskej pôsobnosti Bratislavského samosprávneho kraja (BSK) sa tento rok rozhodli urobiť snehuliakov z nezvyklých ingrediencí: lásky, kreativity a zanietenia. V súťaži o najkrajšieho snehuliaka sa zapojilo celkom dvanásť originálnych tvorcov.

O víťaza sa rozhodovalo kombinovaným spôsobom – prostredníctvom písomného a elektronického hlasovania, ktoré sa stretlo s neuveriteľným záujmom verejnosti. Celkovo prišlo do súťaže neuveriteľných 1 046 hlasov.

Napriek tomu, že každý snehuliak bol vyjadrením fantázie a kreativity, jednému z nich sa podarilo získať najväčšiu pozornosť a srdcia mnohých. Absolútnym favoritom a nesporne najväčšou hviezdou celej súťaže sa stal snehuliak, ktorý vznikol v dielni klientov zariadenia komunitnej rehabilitácie Gaudeamus.

Okúzlil svojou jednoduchosťou, podmanivým výrazom a jedinečným šarmom. Jeho malá postava priniesla veľkú radosť všetkým, ktorí sa rozhodli podporiť ho svojím hlasom.

Nakoniec by sme chceli poďakovať všetkým, ktorí sa zapojili do súťaže a svojimi hlasmi podporili našich milých snehuliakov. Tvorivosť a nadšenie klientov Zariadení sociálných služieb priniesli do našich dní úsmev a teplé srdcia.