nocna-cyklojazda-v-senci-2023,-carovna-atmosfera-pri-svite-mesiaca

Nočná cyklojazda v Senci 2023, čarovná atmosféra pri svite mesiaca

Mesto Senec je obľúbeným miestom pre mnohých turistov, ktorí si tu užívajú jeho malebné uličky, slnečné jazerá a nádhernú prírodu v okolí. No tento piatok, 18. augusta 2023, sa ulice Senca premenia na scénu o niečom úplne inom. Pod svetlami mestských lúčov a za svitu mesiaca sa mesto stane domovom nočnej cyklojazdy, ktorá sa rýchlo stáva tradíciou.

O 20:30, teda pol hodiny pred začiatkom hlavného podujatia, sa cyklisti z celého regiónu stretnú pred Mestským kultúrnym strediskom. Nezabudnite si tiež priniesť špeciálnu kartičku, ktorá bude opečiatkovaná ako dôkaz účasti. Ten, kto sa zapojí do viacerých nočných cyklojázd, môže vyhrať zaujímavé ceny.

Presne o 21:00 sa ulice Senca zaplnia dvojkolesovými tátošmi osvetlenými rôznymi svetlami. Od tradičných svietidiel až po kreatívne LED diódy – cieľom je nielen vidieť, ale aj byť videný. „Tým vytvoríme pelotón svetiel, ktorý nielenže dodá mestu čarovnú atmosféru, ale môžu inšpirovať aj ďalších obyvateľov mesta, aby sa k nám pridali.“: povedala hovorkyňa mesta Senec Martina Ostatníková.

„Každoročne sa snažíme získať čoraz viac ľudí a aj tento rok máme ambíciu pokoriť rekord v počte účastníkov. Neváhajte sa teda pridať. Ako člen komunity môžete nielen podporiť dobrú vec, ale aj spoznať nových ľudí a zároveň sa tešiť z krás Senca za tmy.“: dodala Martina Ostatníková.

Nočná cyklojazda v Senci nie je len o športe alebo jazde na bicykli. Je to príležitosť pre komunitu, aby sa spojila, oslávila krásu mesta a ukázala, aký pozitívny dopad môže mať cyklistika na mestský život. Či už ste vášnivý cyklista alebo len hľadáte nový spôsob, ako stráviť piatkový večer, pridajte sa k nám a zažite magickú atmosféru nočnej cyklojazdy v Senci.