oslnivy-triumf-nasich-ziakov-na-robocup-2023-v-bordeaux

Oslnivý triumf našich žiakov na RoboCup 2023 v Bordeaux

V dňoch od 4.7. do 10.7.2023 sa uskutočnila prestížna súťaž RoboCup 2023 v Bordeaux, vo Francúzsku. Slovenskí žiaci zo Strednej priemyselnej školy elektrotechnickej Zochova (SPŠE Zochova) sa na tejto významnej udalosti zúčastnili a reprezentovali krajinu s obrovským úspechom.

Celý tím študentov preukázal nesmierne úsilie pri konštrukcii a programovaní robotov, a vďaka ich odhodlaniu a neúnavnej práci sa podarilo dosiahnuť skvelé výsledky. Za ich úspechom stáli aj dvaja výborní vyučujúci, ktorí pôsobili ako mentori tohto robotického tímu a poskytovali im cennú podporu a vedenie.

Vďaka výbornej príprave a šikovnosti tímu, sa Slovensko môže pyšniť novým titulom majstrov sveta v kategórii OnStage SuperTeam. Ich výkon na súťaži bol ohromujúci a ukázal, že slovenskí žiaci majú vo svete robotiky čo ponúknuť.

Tento triumf je nesmierne dôležitý nielen pre študentov a ich mentov, ale aj pre celé Slovensko. Prináša nám nielen radostný pocit úspechu, ale aj potvrdenie toho, že naši mladí ľudia majú talent a schopnosti excelovať vo svete technológií a inovácií.

Chceli by sme vyjadriť našu hrdosť na našich žiakov a vyučujúcich za ich úžasný výkon na RoboCup 2023. Táto výhra je odmenou za ich tvrdú prácu, zručnosti a oddanosť robotike. Taktiež by sme chceli poďakovať za podporu, ktorú sme dostali, pretože bez nej by sme sa nemohli zúčastniť tejto prestížnej súťaže a doniesť domov trofej a obrovský úspech pre našu krajinu.

Gratulujeme SPŠE Zochova za tento oslnivý triumf a tešíme sa na ďalšie úspechy, ktoré prinesie budúcnosť vo svete robotiky a technológií. Nech je tento úspech inšpiráciou pre ďalších mladých ľudí, aby sa venovali robotike a inováciám a priniesli tak naše Slovensko na ešte vyššie priečky v tejto oblasti