petrzalka-hlada-predajcov-pocas-festivalu-dni-petrzalky-2023

Petržalka hľadá predajcov počas festivalu Dni Petržalky 2023

Bratislavská Petržalka hľadá predajcov počas blížiaceho sa tradičného festivalu Dni Petržalky 2023. Mestská časť preto vyhlásila verejnú obchodnú súťaž. Záujemcovia sa môžu prihlásiť do 7. júna. TASR o tom informovala hovorkyňa Petržalky Mária Halašková.

„Mestská časť vyhlásila súťaž na prenájom pozemku s cieľom postavenia stánkov na predaj občerstvenia, kávy, ale i nepotravinového tovaru a remeselných výrobkov,“ priblížila Halašková.

Prihlášky spolu s podmienkami súťaže sú zverejnené na webe mestskej časti, tlačivo možno vyzdvihnúť aj osobne v podateľni miestneho úradu. Záväzné súťažné návrhy je možné posielať poštou, prípadne podať osobne v podateľni. Urobiť tak treba do 7. júna. Výsledky súťaže by mali byť zverejnené do 9. júna.

V poradí 26. ročník festivalu sa bude v rozšírenej podobe konať posledný júnový víkend (23. – 25. 6.) v areáli Závodiska Dostihovej dráhy na Starohájskej ulici. Na hlavnom pódiu sa predstavia viaceré skupiny, súčasťou bude aj detský a sprievodný program. Festival každoročne priláka desaťtisíce návštevníkov.

Zdroj: TASR