v-dss-sibirka-oslavili-peterovu-60-tku-a-zacali-novy-rok-plni-energie-a-zavazkov

V DSS Sibírka oslávili Peterovu 60-tku a začali nový rok plní energie a záväzkov

V roku 2024 sa v DSS Sibírka nieslo novým dychom, keď sa pracovníci Služby včasnej intervencie stretli na tímovej schôdzke. Tento príjemný začiatok roka sa niesol v znamení dvoch významných udalostí – osláv 60. narodenín ich kamaráta Petra a nastavenia cieľov pre rok 2024.

Kamarát Peter, duchovný pilier tímu, oslávil výnimočný míľnik – svoje 60. narodeniny. Tento milý okamih nebol len príležitosťou na oslavu, ale aj na spoločné zdieľanie radosti a priateľstva. Jeho prítomnosť a vplyv na kolektív sa prejavil vo vzájomnej podpore a optimizme, ktorému sa tímoví členovia nechali uniesť.

Tím Služby včasnej intervencie využil túto príležitosť aj na to, aby sa pozrel do budúcnosti. Na tímovej schôdzke si stanovili ciele a určili postupné kroky, ktoré im pomôžu dosiahnuť ich misiu a úlohy v roku 2024. S pomocou individuálnych plánov si každý člen tímu nastavil jasné ciele, identifikoval prekážky a spoločne diskutovali o tom, ako ich prekonať.

Tento úvodný impulz priniesol tímu novú energiu a motiváciu pre rok 2024. DSS Sibírka je tak pripravená na ďalšiu úspešnú cestu poskytovania kvalitných služieb a podpory pre svojich klientov.