valentinska-kvapka-krvi:-darujte-lasku-a-zachrante-zivot

Valentínska kvapka krvi: Darujte lásku a zachráňte život

Valentínsky deň, symbol lásky a solidarity, je ideálnym časom na to, aby sme darovali kus svojho srdca tým, ktorí ho najviac potrebujú. Preto sa v meste Senec uskutoční Valentínska kvapka krvi, ktorá je zasvätená darovaniu krvi a záchranou životov. Táto charitatívna udalosť sa bude konať dňa 22. februára 2024 v čase od 8:00 do 11:00 hodín v Stredisku sociálnych služieb na adrese Hviezdoslavova 55, Senec.

Pripravení darcovia môžu svoju účasť potvrdiť už vopred cez oficiálnu Facebook stránku pod názvom „Seneckí darcovia krvi“ alebo zaslaním e-mailu na adresu mssck.senec@gmail.com. Registrácia vopred umožňuje organizátorom lepšie plánovať a zabezpečiť plynulý priebeh podujatia.

Nebuďte vynechaní z tejto príležitosti na vyjadrenie svojej lásky a solidarity. Každá kvapka krvi je cenná a môže mať veľký význam pre niekoho, kto sa ocitne v núdzi. Vaše gesto môže znamenať pre nekoho nový život.

Termíny ďalších odberov krvi v Senici sú nasledovné: 11.4.2024, 13.6.2024, 8.8.2024, 31.10.2024, 10.12.2024

Pripojte sa k nám a pomôžte spoločne zachrániť životy. Vaša kvapka krvi môže byť tou najkrajšou prejavom lásky a solidarity. Buďte súčasťou tejto záchranného úsilia a urobte rozdiel v živote niekoho iného.