vas-hlas-moze-podporit-kulturu:-hlasujte-za-bratislavske-babkove-divadlo-v-sutazi-stavba-roka-2023

Váš hlas môže podporiť kultúru: Hlasujte za Bratislavské bábkové divadlo v súťaži Stavba roka 2023

Bratislavské bábkové divadlo, dlhodobo uznávané ako jeden z pilierov kultúrneho života v regióne, poskytuje bohatý program pre deti a prispieva k rozvoju ich fantázie a kreativity. Predstavenia sú mostom k tradíciám, ale zároveň otvárajú dvere k novým prístupom v divadelnom umení.

Po rekonštrukcii, ktorá bola realizovaná v spolupráci s Bratislavským samosprávnym krajom a stavebnou spoločnosťou DAG Slovakia, s.r.o., je divadlo nominované na prestížne ocenenie Stavba roka 2023. Tento projekt nebol len o obnove, bol o premenení divadla na moderný a príťažlivý priestor pre všetkých, ktorí milujú divadelné umenie.

Pri rekonštrukcii bolo kladené dôraz na obnovu historickej budovy, vybudovanie novej divadelnej sály a modernizáciu divadelných technológií. Riaditeľ divadla vyjadril hrdosť na spoločnú prácu s DAG Slovakia, s.r.o., ktorá priniesla neuveriteľné výsledky, transformujúc divadlo na moderné umenie lákajúce diváky rôznych vekových kategórií.

Teraz máte jedinečnú šancu stať sa súčasťou tohto úspechu. Vaším hlasom na webovej stránke súťaže Stavba roka môžete podporiť Bratislavské bábkové divadlo a ukázať, že kultúra a umenie majú v našej spoločnosti nezastupiteľné miesto.

Nezostávajte bokom, keď máte možnosť ovplyvniť, ako bude naša kultúra vnímaná a ocenená. Hlasovaním za Bratislavské bábkové divadlo nielenže podporíte jedinečný kultúrny projekt, ale zároveň preukážete, že umenie a kultúra sú neoddeliteľnou súčasťou našej identity.

Zdieľajte výzvu k hlasovaniu medzi svojimi priateľmi a rodinou, rozšiřte tak podporu pre divadlo a prispejte k rozvoju kultúry v našom kraji. Každý hlas a každé zdieľanie má obrovský význam a je hlasitým krokom k uznaniu významu kultúry a umenia.

Pozrite si video o záverečnej fáze rekonštrukcie: