vdaka-spolupraci-s-unicef-slovensko-sa-stredna-zdravotnicka-skola-zapojila-do-projektu-meranie-kvality-ovzdusia

Vďaka spolupráci s UNICEF Slovensko sa Stredná zdravotnícka škola zapojila do projektu Meranie kvality ovzdušia

Po úspešnej realizácii Ekohackathonu, mladí zdravotníci rozpracovali svoje myšlienky do projektu. Následne sa ich spolupráca s UNICEF zintenzívnila a žiaci našej školy sa rozhodli pre fundraising cez platformu donio.sk, aby sa ich nápady stali realitou.

Pomôžte z dvora urobiť peknú oddychovú zónu so záhradou. „

My sa budeme starať onedlho o vaše zdravie. Pomôžte nám postarať sa o to naše, kým sme v škole.

„Máme veľký školský dvor, ale nechodíme tam. Príde nám ako väzenie.” Je to depresívne. Chceli by sme ho skrášliť, Vytvoriť miesto, kde si môžeme pomedzi ťažké predmety a skúšky oddýchnuť,“ vyjadrujú sa žiaci k projektu.

Podporte Strednú zdravotnícku školu v kampani Donio.sk

„Sme študenti Strednej zdravotníckej školy, Strečnianska 20 v Bratislave a pripravujeme sa na svoje povolanie. Ako zdravotníci budeme pomáhať iným, ale teraz potrebujeme pomoc my.
Školský dvor je jedna obrovská betónová plocha, nevyužitá, ale s potenciálom. Radi by sme ho zútulnili, skrášlili záhradkou, stromami a oddychovými zónami. Chceli by sme ísť von, byť na vzduchu, vyvetrať si cez prestávky hlavu, mať si kde sadnúť a tešiť sa z niečoho pekného. Tiež by sme sa tu chceli stretávať s kamarátmi z vedľajšej školy. Dvor bude slúžiť nám všetkým.“

Tešíme sa, že vďaka vašej podpore budeme môcť vytvoriť zónu pre oddych žiakov a pedagógov školy. Spoločne prispejem k zlepšeniu a udržaniu si dobrého duševného zdravia.