voda-nase-bohatstvo.-oslava-dna-zeme-na-nabrezi-maleho-dunaja

Voda naše bohatstvo. Oslava Dňa Zeme na nábreží Malého Dunaja

Pozývame vás na nezabudnuteľnú udalosť plnú zábavy a vzdelávania, ktorá sa bude konať v sobotu 27. apríla 2024 na nábreží Malého Dunaja vo Vrakuni. Tento deň je venovaný oslavám celosvetového DŇA ZEME, a my vás chceme srdečne pozvať, aby ste sa s nami podelili o túto významnú chvíľu.

Ako každý rok, aj tento rok pre vás pripravujeme pestrý program plný aktivít pre všetky vekové kategórie. Zažijete môžete nezabudnuteľné chvíle pri člnkování na Malom Dunaji, čo bude pre všetkých účastníkov úplne zdarma. Pre deti sme pripravili edukačné a zábavné enviro programy, ktoré ich nielen zabavia, ale aj poučia o dôležitosti ochrany našej planéty.

Neoddeliteľnou súčasťou programu budú aj divadelné predstavenia pre deti Mici a Mňau, ktoré prinesú radostné momenty plné smiechu a fantázie. Navyše, hudobné vystúpenia skupín Funny Fellows a Martin Madej Band prinesú skvelú atmosféru a hudobný zážitok pre všetkých prítomných.

Diskusie sa nezadržateľne dotknú aj dôležitých environmentálnych tém. V rámci panelovej diskusie sa môžete tešiť na príspevky od Pisztráng Kör Egyesület a zástupcov novootvoreného Ekocentra Čunovo, ktorí predstavia svoje projekty a myšlienky na zlepšenie našej lokálnej i globálnej environmentálnej situácie.

Pridajte sa k nám na lúke pri kruhovom objazde v bratislavskej Vrakuni a oslavujte s nami krásu a dôležitosť našej planéty. Tešíme sa na vašu účasť a príspevok k lepšej budúcnosti!