vynimocny-trh-starozitnosti-na-hrade-cerveny-kamen

Výnimočný Trh starožitností na hrade Červený Kameň

Slovenské národné múzeum – Múzeum Červený Kameň pozýva všetkých vášnivých zberateľov a milovníkov starožitností na prvý tohtoročný Trh starožitností. Táto jedinečná udalosť sa uskutoční v sobotu 27. apríla 2024 od 7.30 do 12.00 hodín, v nádhernom historickom prostredí hradu Červený Kameň.

Pre všetkých, ktorí cenia krásu a históriu starých predmetov, bude Trh starožitností pravou lahôdkou. Ponúkame možnosť objaviť skvosty minulosti – od starodávneho nábytku až po klenoty, mince, staré knihy, fotografie a mnohé ďalšie unikátne artefakty z minulého storočia. Každý z ponúkaných predmetov má svoj vlastný príbeh a charakter, čo ich robí skutočne nezameniteľnými a cennými.

Na Trhu starožitností nájdete nie len vzácne predmety, ale aj príležitosť stretnúť sa s ďalšími zberateľmi a nadšencami, s ktorými môžete zdieľať vášne a príbehy. Atmosféra plná histórie a spoločná radosť z objavovania nových pokladov robia z tohto trhu skutočne výnimočnú udalosť.

Nezabudnite navštíviť hrad Červený Kameň v tento deň, aby ste sa mohli ponoriť do čarovného sveta starožitností a možno si odniesť domov kúsok histórie, ktorý bude obohacovať vašu zbierku alebo interiér.