yachter-club-modra-cajka:-vstupte-do-raja-na-vode-a-vychutnajte-si-gurmansky-zazitok

Yachter club Modrá Čajka: Vstúpte do raja na vode a vychutnajte si gurmánsky zážitok

„Snažíme sa pritiahnúť ľudí na vodu a naplno využívať potenciál rieky Dunaj a samozrejme dobre ich aj nakŕmiť.“ – Milan Reichmann, YACHTER CLUB Modrá Čajka.

Ak hľadáte miesto, kde môžete uniknúť od každodenného zhonu a zároveň si vychutnať skvelé jedlo v priamom kontakte s prírodou, nemusíte ísť ďaleko. YACHTER CLUB Modrá Čajka, nachádzajúci sa na Vodnom diele v Čunove, ponúka všetko, čo si môžete priať pre dokonalý relax a oddych od hektického mestského života.

Raj na Dunaji

V Modrej Čajke si môžete vychutnať výnimočný gastronomický zážitok v úplne neobvyklom prostredí. Reštaurácia tohto klubu vám ponúka jedinečnú atmosféru priamo na hladine rieky Dunaj. Chvíľami sa budete cítiť, akoby ste boli na dovolenke, a zároveň neopustíte Bratislavu.

S krásnymi výhľadmi na vodu a pokojnou okolitou prírodou tu môžete relaxovať a vychutnávať si obľúbené jedlá. Či už si sadnete do reštaurácie, na terasu, alebo rovno na plovúcej terase na Dunaji, Modrá Čajka vám zabezpečí jedinečný zážitok.

Oddych pre telo a dušu

Modrá Čajka je miestom, kde si vaša myseľ dokonale oddýchne. Krásna príroda, čistý vzduch a zvuky prírody sú ako balzam pre dušu. Zrelaxujete sa, zabudnete na starosti a uvoľníte napätie. Pre milovníkov vodných športov, ako sú kajakovanie či jachting, je toto miesto ešte lákavejšie.

YACHTER CLUB Modrá Čajka nie je len reštauráciou, ale aj klubom pre nadšencov vodných športov. Môžete tu prenajať vodné športové vybavenie alebo sa zapojiť do rôznych vodných aktivít, ktoré klub ponúka.

Skvelá gastronómia

No a čo sa týka stravy, Modrá Čajka nepodvádza. Ich menu je plné lahôdok pre všetkých gurmánov. Či už preferujete čerstvé ryby, šťavnaté mäso alebo lahodné vegetariánske jedlá, nájdete tu niečo pre seba. Pripravené jedlá sú vždy čerstvé a plné chutí, čo spôsobí, že sa budete cítiť ako v raji pre vaše chuťové poháriky.

Ak ešte neviete, kde stráviť svoj voľný čas alebo ako spríjemniť deň v prírode, YACHTER CLUB Modrá Čajka je tým pravým miestom. Či už ste nadšeným vodným športovcom, milovníkom dobrého jedla, alebo len chcete stráviť kľudné chvíle pri Dunaji, toto miesto vás určite očarí. Takže príďte a vychutnajte si dokonalý deň na vode a skvelú gastronómiu v YACHTER CLUB Modrá Čajka