zacala-sa-dalsia-faza-rekonstrukcie-cesty-v-senci

Začala sa ďalšia fáza rekonštrukcie cesty v Senci

Úsek medzi Billou a Tescom začne Slovenská správa ciest a Doprastav riešiť už 13. a 14. septembra. Začne sa frézovaním za plnej premávky.

Sviatočný deň a víkend sa využije na rekonštrukciu kruhovej križovatky pri Bille:

  • 14.9. medzi 22:00 a 04:00 sa bude križovatka frézovať
  • 15.9. medzi 14:00 a 20:00 sa bude pracovať na spodnej ložnej vrstve polovice križovatky zo strany cintorína a Pezinskej ulice, z ktorej v tom čase nebude možné vojsť na kruhovú križovatku.
  • 15.9. medzi 20:00 a 02:00 sa bude pracovať na spodnej ložnej vrstve polovice križovatky zo strany Jánošíkovej a Svätoplukovej ulice, z ktorých v tom čase nebude možné vojsť na kruhovú križovatku.
  • 16.9. medzi 7:00 a 12:00 sa bude pracovať na vrchnej obrusnej vrstve zo strany cintorína a Pezinskej ulice, z ktorej v tom čase nebude možné vojsť na kruhovú križovatku.
  • 16.9. medzi 12:00 a 16:00 sa bude pracovať na vrchnej obrusnej vrstve zo strany Jánošíkovej a Svätoplukovej ulice, z ktorých v tom čase nebude možné vojsť na kruhovú križovatku.

Od 18. do 22. septembra budú pokračovať práce v úseku od Billy po Tesco za úplnej uzávierky tejto cesty pre motorové vozidlá. Počas rekonštrukcie bude vyznačená obchádzková trasa tak, ako je uvedené na obrázku.

Následne budú práce pokračovať od 25. septembra v ďalších úsekoch, o čom budeme podrobnejšie informovať neskôr.

Pripomíname tiež, že z dôvodu rekonštrukcie cestnej komunikácie nebude od 18.9.2023 do 22.9.2023 zastávka Senec, Bratislavská obsluhovaná. Cestujúcim odporúčame využiť zastávku Senec, autobusová stanica. (Zdroj: IDK BA)

Ďakujeme zhotoviteľovi, že využíva možnosť pracovať aj v noci a počas sviatku a víkendu, aby minimalizoval diskomfort pre obyvateľov mesta.

Ďakujeme tiež za to, že obdobie úplnej uzávierky v úseku Billa – Tesco skrátil z pôvodne plánovaných 14 dní na 5 dní.

Ďakujeme aj obyvateľom mesta za trpezlivosť, odmenou nám všetkým bude kvalitnejšia a krajšia hlavná cesta naším mestom.

Zdroj: Senec.sk