zlavova-karta-bratislavskeho-kraja-rodinne-pasy-prinasa-rodinam-aj-seniorom-rozne-zlavy-a vyhody

Zľavová karta Bratislavského kraja Rodinné pasy prináša rodinám aj seniorom rôzne zľavy a výhody

Zľavová karta Bratislavského kraja Rodinné pasy prináša rodinám aj seniorom rôzne zľavy a výhody. Verejným inštitúciám a súkromným podnikateľom ponúka partnerstvo a spoluprácu, ktoré môžu pomôcť zviditeľniť ich.   

Zľavové karty tohto typu fungujú napríklad v Česku či Rakúsku. Osvedčili sa a ľudia ich radi využívajú najmä preto, že šetria rodinné rozpočty. Na druhej strane – poskytovatelia zliav dostávajú priestor na prezentáciu a budujú si novú klientelu. 

So zľavovou kartou Rodinné pasy si môžete uplatňovať zľavy u našich zmluvných partnerov. Sú medzi nimi rôzne kultúrne inštitúcie, organizátori kurzov, krúžkov, táborov, či vzdelávacích pobytov. Rodinné pasy sú tiež hrdým partnerom viacerých zariadení, ktoré majú v ponuke služby pre seniorov.  

Ako získať Rodinný pas? 

Je to jednoduché a bezplatné. O túto zľavovú kartu stačí požiadať elektronicky na stránke www.rodinne-pasy.sk. Po vyplnení registračného formulára vám Rodinný pas príde priamo do e-mailovej schránky. Od vydávania plastových kartičiek sa pomaly v dnešnom svete upúšťa a rovnako tak to je aj v prípade Rodinných pasov. Rodinný pas, ktorý príde na vašu e-mailovú adresu si stačí stiahnuť do mobilu. Od čerpania zliav a rôznych výhod ste potom už len krôčik. 

Ako používať Rodinný pas? 

Vždy, keď si budete chcieť uplatniť zľavu u niektorého z našich partnerov, navštívte stránku www.rodinne-pasy.sk a do vyhľadávača zadáte názov prevádzky alebo zariadenia, ktoré hľadáte. Následne sa vám zobrazí ponuka konkrétneho partnera spolu s výrazným ružovým oknom. Doň vypíšete číslo svojho Rodinného pasu a potvrdíte žiadosť o uplatnenie zľavy. Následne si môžete tovar alebo službu kúpiť alebo objednať priamo u poskytovateľa zľavy. 

Kde všade sa dajú zľavy čerpať?  

Presný zoznam poskytovateľov zliav nájdete na stránke Rodinných pasov. Je medzi nimi Leon centrum, jazyková škola English Arts, jazdecká škola Equiteam, Denthal Brothers, rehabilitačná ambulancia RehaFit, Staromestská knižnica, Malokarpatské múzeum, Divadlo Aréna, Kulla, Pilulka, AD Optika, Aqua baby klub Mobik, Laser Aréna, Kubi Time, plavecká škola De la mer, Scarlet šport – ROCES, Retro Kids, Family park, tanečná škola Smiem prosiť?, Zeppelin Factory, Splav Malého Dunaja, a iné.

Byť partnerom? 

Nemáte čo stratiť! Dostanete sa na naše sociálne siete aj do mesačného newslettra Rodinných pasov. Aktuálne združujeme vyše 100 poskytovateľov a viac ako 6600 rodín v Bratislavskom kraji. Budeme radi ak sa k nám pridáte.