medusa-restaurants-organizuje-workshopy-pre-studentov

Medusa Restaurants organizuje workshopy pre študentov

Na Strednej odbornej škole gastronómie a hotelových služieb na Farského 9 vedia, že prax je kľúčom k úspechu v oblasti gastronómie a hotelových služieb. Preto sa spojili s Medusa Restaurants už ôsmy rok a vytvorili jedinečnú príležitosť pre študentov.

Študenti majú možnosť absolvovať prax priamo v prevádzkach Medusa Restaurants, kde môžu získavať cenné skúsenosti a zlepšovať svoje zručnosti. Ale to nie je všetko! Pre najšikovnejších študentov pripravujú aj špeciálne workshopy nazývané Talent manažment.

Tieto workshopy nie sú len o kulinárskych dovednostiach, ale aj o rozvoji manažérskeho talentu. Študenti sa učia, ako riadiť prevádzku reštaurácie, plánovať menu a obsluhovať hostí s eleganciou a štýlom.

Stredná odborná škola gastronómie a hotelových služieb, Farského 9 je Centrom odborného vzdelávania a prípravy. Vďaka BSK a investíciám z Integrovaného regionálneho operačného programu 2014 – 2020 prebieha veľkou rekonštrukciou a modernizáciou v oblasti potravinárstva. Cieľom rekonštrukcie je vytvoriť študentom a pedagógom priestory podobné podnikateľskému sektoru.