petrzalske-kino-luky-vita-divakov-v-modernejsich-priestoroch

Petržalské Kino Lúky víta divákov v modernejších priestoroch

Od januára sa priestory kina stali nielen pohodlnejšími, ale aj otvorenejšími pre návštevníkov. Okrem bezbariérového prístupu nájdu po novom v sále 10 miest i pohybovo znevýhodnení filmoví fanúšikovia. Ku kinosále vybavenej špičkovým priestorovým zvukom vo formáte 7.1 a kvalitným digitálnym obrazom však tento rok pribudli aj ďalšie novinky.

Príďte na jeho slávnostné otvorenie za účasti zástupcov mestskej časti Petržalka a staňte sa prvými, ktorí si pohodlie zrenovovaného kina vyskúšajú na vlastnej koži. Už tento štvrtok 9. februára o 18:30 vás okrem skvelej atmosféry čaká slávnostný prípitok, hudobné vystúpenie František Báleš a Hannah Brighton a to, bez čoho by kiná neexistovali – filmové snímky, ktoré je škoda pozerať len vo svojej obývačke. Môžete sa tešiť na projekciu najlepšieho slovenského filmu roka 2022 – ODPOČÍTAVANIE – posledný film Ivana Palúcha v réžii jeho syna Martina.

Pozrite si snímku o mužovi, ktorý ako jediný slovenský herec kráčal po červenom koberci na filmovom festivale v Cannes a porozprávajte sa s jej tvorcami či ďalšími priaznivcami kvalitnej slovenskej kinematografie. Lístky na podujatie sú dostupné na bit.ly/slavnostneotvorenie. Kino Lúky premieta každý utorok, stredu a štvrtok, počas víkendu dokonca viackrát v závislosti od obsadenosti veľkej sály.

Zdroj: Petržalka